22.11.2020
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Dziś uroczystość odpustowa parafii katedralnej. Przypominamy, że odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać przez cały miesiąc, spełniając zwykłe warunki.

W kancelarii parafialnej można już nabyć: świece Caritas, opłatki i kalendarze ścienne.

WTOREK – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Towarzyszy.

• O 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

• O godzinie 7.30 – Godzinki ku czci Matki Bożej.
  • Od 7.30 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii.
  • O 17.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
    Odbędzie się w kościele.
  • Od 17.30 okazja do spowiedzi oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień przypada I Niedziela Adwentu – Niedziela Trzeźwości. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Od poniedziałku 30 listopada, będziemy odprawiać Msze św. roratnie o 17.15. W Internecie będą także rozważania na każdy dzień i zadania dla dzieci. Więcej informacji przekażemy w przyszłą niedzielę.

Transmitujemy Mszę św. niedzielną z naszego kościoła o godzinie 11.00. Za tydzień będziemy się modlić za pracowników Tramwajów Śląskich S.A., z okazji ich święta patronalnego.

W gazetce, gablotce i na stronie internetowej znajduje się plan Mszy św. z błogosławieństwem kolędowym dla mieszkańców poszczególnych rejonów parafii.

Terminarz Mszy Świętych z błogosławieństwem kolędowym