UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Dziś kolekta przeznaczona jest na malowanie naszego kościoła.

O 11.00 Uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2.
Następna Msza święta będzie o 12.30!
Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych dziś o 16.00. W dni powszednie nabożeństwa będą o 18.00.
Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W PONIEDZIAŁEK
– Wspomnienie NMP z Fatimy. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją o 17.30.

WE WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA.
Wyjątkowo nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

Także we wtorek o  19.00, na probostwie, spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz budowniczych ołtarzy na Boże Ciało. Procesja Bożego Ciała będzie przebiegać tradycyjną trasą, ulicami blisko kościoła.
W CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, prezb. i męcz., patrona Polski.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ przypada UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Kolekta na potrzeby naszej parafii.
Za tydzień uroczystość I Komunii św. dzieci z SP16, SP 31 oraz dzieci wczesnokomunijnych o 11.00. Następna Msza św. będzie o 12.30.
Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych o 16.00.
Także w niedzielę 19 maja o 14.00, w katowickiej katedrze, Msza święta w intencji małżonków przeżywających swoje jubileusze.
Zapraszamy na modlitwę uwielbienia, po Mszy wieczornej w kościele.

Mężczyzn i młodzieńców, którzy chcieliby z Zawodzia pójść pieszo na pielgrzymkę do Piekar Śl. 26 maja, prosimy o zapisanie się w kancelarii lub zakrystii.

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza na VI Metropolitalny Festiwal Chóralny w dniach od 15 do 19 maja bieżącego roku! Pierwszy koncert w środę o 19.00 w kościele mariackim. Szczegóły na plakacie.