I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiejsza kolekta to jałmużna postna.

I Niedziela Wielkiego Postu obchodzona jest jako Niedziela Trzeźwości. Zachęcamy do postanowień abstynenckich i wpisanie ich do Księgi Trzeźwości.
Dziś Gorzkie Żale o 16.15. Kazania pasyjne będzie głosił nasz wikary – ks. Piotr.

W CZWARTEK – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA. Od 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
z okazją do spowiedzi św.
W PIĄTEK o 17.00 na Drogę Krzyżową zapraszamy szczególnie dzieci. O 17.45 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich.

W SOBOTĘ 24.02 od 7.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii lub kancelarii.
O 17.00 nauka przedchrzcielna w kościele, a od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ – dodatkowa Msza św. o 15.00. Kolekta za tydzień na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

Zachęcamy do odwiedzania kościołów stacyjnych w Katowicach. Program znajduje się na plakacie. Nasza parafia będzie kościołem stacyjnym 29 lutego. Relacje z kościołów stacyjnych będą codziennie w Radiu eM.

V Archidiecezjalna pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych
i ich rodzin w 100 rocznicę powstania archidiecezji katowickiej pod hasłem „Pielgrzymi nadziei” do Lourdes odbędzie się
w dniach 7 -12 września 2024.