II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. A przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.15.

W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.

W CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

o 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W PIĄTEK - Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.45. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii.

W SOBOTĘ - od 17.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i okazja do spowiedzi.

W przyszłą niedzielę 7 marca rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne. Przez trzy dni konferencje będę głosić duszpasterze naszej parafii. Tematem przewodnim będzie świętość małżeństwa i rodziny. Po wieczornych Mszach Świętych będziemy prowadzić adorację Najświętszego Sakramentu.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na spłatę rachunków za ogrzewanie i prąd.

Siostra Anna Bałchan bardzo dziękuje całej wspólnocie za dar materialny w wysokości 6060 złotych, przeznaczony w całości na budowę Centrum Opiekuńczo - Rozwojowego.