UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA
DUCHA ŚWIĘTEGO

Wierni mogą uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu: „Przybądź Duchu Stworzycielu” i spełnienie zwykłych warunków odpustu.
Dziś kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

O 11.00 Uroczystość I Komunii św. Następna Msza święta będzie o 12.30!
Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych dziś o 16.00. W dni powszednie nabożeństwa będą o 18.00.
O 14.00 w katowickiej katedrze, Msza święta w intencji małżonków przeżywających swoje jubileusze.
Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej, do naszego kościoła, na modlitwę uwielbienia i prośby o Dary Ducha Świętego

W PONIEDZIAŁEK
– ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA.
Jest to także Misyjny Dzień Chorego. Rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.

W CZWARTEK – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA.
W PIĄTEK – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W SOBOTĘ 25 maja o 16.30 w naszym kościele, odbędzie się koncert Chóru „Ogniwo”. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. Kolekta na potrzeby archidiecezji.
Za tydzień 26 maja, mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do Piekar Śl.
O 4.30 wyrusza piesza pielgrzymka z naszej parafii wraz z ks. Piotrem.

W maju i czerwcu nie ma już wolnych intencji mszalnych w naszym kościele. Jest jeszcze sporo intencji wolnych w miesiącu sierpniu.
W kancelarii przyjmujemy intencje do odprawienia przez księży w okresie urlopowym.
Wolne intencje w lipcu: 14 – 8.00, 19.00; 23 – 18.30; 26 – 18.30; 28 – 19.00.