03.01.2021
II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Od poniedziałku 4.01 do soboty 16.01 nie będzie Mszy św. w dni powszednie o 6.30, ze względu na ferie.

Msza św. zbiorowa za zmarłych wyjątkowo we wtorek o 18.30!

W ŚRODĘ 6.01 przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Jest to Dies Episcopi oraz Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta przeznaczona na Misje św. W tym roku niestety nie odbędzie się tradycyjny Orszak Trzech Króli. Organizatorzy zapraszają jednak tego dnia do wzięcia udziału w edukacyjnej grze miejskiej "Posłańcy Trzech Króli". Zainteresowanych zapraszamy na stronę orszakkatowice.pl.  W naszym kościele w Trzech Króli, po Mszy św. wieczornej (około godziny 18.00), odbędzie się koncert kolędowy Michaliny Starosty połączony ze wspólnym śpiewaniem kolęd. Serdecznie zapraszamy!

W CZWARTEK18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W SOBOTĘ Od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego. Kolekta na potrzeby naszej parafii.