I NIEDZIELA ADWENTU

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Przeżywamy I Niedzielę Adwentu -  Niedzielę Trzeźwości. Zachęcamy do podejmowania zobowiązań trzeźwościowych.
Msze święte Roratnie będą odbywać się od poniedziałku do piątku o 18.30.

WE WTOREK o 10.00 w salce odbędzie się zebranie Zespołu Charytatywnego.
W ŚRODĘ – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W I CZWARTEK – od 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
W I PIĄTEK nie będzie Mszy św. o 17.00 (ze względu na odwiedziny duszpasterskie). Poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czasie Rorat, w piątek 2 grudnia o 18.30.

W I SOBOTĘ nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą św.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ – II Adwentu, kolekta na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Jeśli ktoś chciałby jeszcze przekazać lekarstwa (zwłaszcza przeciwbólowe) dla podopiecznych
o. Krzysztofa na Ukrainie, to prosimy przynieść je bezpośrednio
na probostwo.

Msza święta barbórkowa w niedzielę 4 grudnia o 8.00.

W zakrystii i kancelarii można już nabyć małe świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom po 10 zł, opłatki i lampiony roratnie. Nie mamy jeszcze dużych świec.