VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, zwłaszcza na pokrycie kosztów trwającego remontu na probostwie. O 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe o 18.00.

Dziś o 11.00 i 12.15 Msze św. z uroczystością I Komunii św. dzieci ze szkoły podstawowej nr 2. Pozostałych wiernych prosimy o udział we Mszach św. o innej porze ze względu na obowiązujący w kościele limit 92 osób. Zachęcamy rodziny do przeżywania tzw. Białego Tygodnia.

OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY – Dni Krzyżowe. Po Mszach św. o 8.00, udamy się do krzyża przy kościele, by modlić się o urodzaje polne.

W CZWARTEK – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:30

W PIĄTEK – Święto św. Macieja Apostoła i początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W SOBOTĘ –Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 9.30, 11.00 i 12.15 odbędą się  Msze św. z udzieleniem I Komunii św. Uczestniczyć w nich będą mogli rodzice z dziećmi oraz najbliższa rodzina. Prosimy, aby pozostali parafianie wybierali Msze św. o innej porze.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.