VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. W katowickiej katedrze Msza św. w intencji małżonków przeżywających swoje jubileusze. Rozpoczyna się Metropolitalne Święto Rodziny.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj o 16.30. Nabożeństwa majowe w dni powszednie będą o 18.00.

Po Mszach świętych można będzie złożyć ofiarę na dofinansowanie Festynu „ZAWODZIAŃSKI DZIEŃ BAJTLA”. Festyn odbędzie się w sobotę 4 czerwca przy naszym kościele. Osoby, które chcą się zaangażować w organizację i ewentualnych darczyńców, zapraszamy na spotkanie we wtorek 24 maja o 19.00 w salce katechetycznej.

OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY obchodzimy w kościele Dni Krzyżowe. Po Mszach św. o 8.00, przy krzyżu misyjnym, będziemy się modlić o urodzaje.

WE WTOREK – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W CZWARTEK – Wspomnienie św. Filipa Neri, prezb.

W PIĄTEK rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W SOBOTĘ – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od 7.30. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii lub kancelarii. O 17.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 18.00 nabożeństwo majowe.

W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dodatkowa Msza św. o 15.00. Kolekta na potrzeby naszej parafii.

W niedzielę 5 czerwca o 9.30 odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna w I rocznicę przyjęcia sakramentu Eucharystii.

W dniach 26.07 – 29.07 planowana jest Pielgrzymka „Mazurskim Szlakiem”. Program i dane kontaktowe zamieszczone są na stronie internetowej parafii oraz biura podróży „JARKAL”.