INTENCJE MSZY ŚW. 31/07/2021 - 08/08/2021

Sobota 31 lipca 2021

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana; bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

8:00

Za + Dietera Bronzlik w 3 rocznicę śmierci od żony, córki i od Danuty.

14:00

Ślub rzymski: Marcin Borowy i Paulina Jagiełła.

18:30

Dziękczynna w intencji Bartłomieja i Magdaleny Wilk z okazji urodzin.

Niedziela 1 sierpnia 2021 XVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła; św. Etelwolda, biskupa

6:30

Za + Stanisława Karskiego i syna Adasia, od siostry Heleny Surówka, syna Tadeusza i córki Wandy Gąsior z rodziną.

8:00

Za + Benignę Dratwicką w 100 rocznicę urodzin i ++ rodziców o dar Nieba.

9:30

Dziękczynna w intencji 1 urodzin wnuka Eryka i jego rodziców z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża.

11:00

Dziękczynna w intencji męża Bogusława Marzec z okazji 60 urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

19:00

Za + Irenę Kałuża jej ++ rodzeństwo i rodziców o radość życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.

Poniedziałek 2 sierpnia 2021

św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa; św. Piotra Juliana Eymard, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów; bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika; bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana; bł. Piotra Faber (Favre), kapłana

8:00

Za + Józefa Barana od siostry Marii.

18:30

Za ++ rodziców Helenę i Teodora Latka w kolejną rocznicę śmierci i + brata Zygmunta.

Wtorek 3 sierpnia 2021

św. Lidii; bł. Augustyna Kazotić, biskupa

8:00

Za + męża Mariana Szmit w 19 rocznicę śmierci, za + córkę Grazynę, rofziców z obu stron, szwagra Antoniego Szmit, za ++ rodziny z obu stron.

18:30

O uwolnienie od zniewoleń i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Anny.

Za + Terese Czopek w I rocznicę śmierci.

Środa 4 sierpnia 2021

Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, kapłana; św. Rajnera, biskupa

8:00

Za + Zbigniewa Wróbla, msza ofiarowana od rodziny Kołodziejczyków z dziećmi.

18:30

Za + Rozalię Makowską i ++ z rodziny.

Czwartek 5 sierpnia 2021

Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej; św. Oswalda, króla i męczennika

8:00

O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

18:30

Dziękczynna w intencji rodzin: Cebulskich, Gutowskich, Kosyrczyków i Kozakiewiczów z prośbąo błogosławieństwo Boże dla żyjących i życzie wieczne dla zmarłych.

Piątek 6 sierpnia 2021

święto Przemienienia Pańskiego; bł. Oktawiana, biskupa; św. Hormizdasa, papieża

8:00

W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:30

Za + Józefa Bonk w I rocznicę śmierci.

Sobota 7 sierpnia 2021

św. Kajetana, kapłana; bł. Edmunda Bojanowskiego; bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników; św. Alberta z Trapani, kapłana

8:00

Dziękczynna do Opatrzności Bożej za miłosierdzie, łaski i błogosławieństwo Boże od Sławomira

W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca Maryii od Żywego Różańca.

18:30

O uwolnienie od zniewoleń i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Julii.

Niedziela 8 sierpnia 2021 XIX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

6:30

Za + Jacka Mołdowskiego i ++ z rodziny Mołdowskich.

8:00

Za + mamę Józefę Bzoma w rocznicę urodzin.

9:30

Za + Beatę Haber w I rocznicę śmierci.

11:00

Za + mamę Leokadię Kołodziej w 2 rocznicę śmierci o łaskę Nieba.

19:00

Dziękczynna w intencji Agnieszki z okazji 80 urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz za + siostrę Ernestynę Dobrzyniecką w 4 rocznicę śmierci.