INTENCJE MSZY ŚW. 27/11/2022 - 04/12/2022

Niedziela 27 listopada 2022 I Niedziela Adwentu

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

6:30

Za ++ rodziców Łucję i Karola Czyż, + teścia Franciszka Cober, ++ z rodziny Czyż i Tomaszczyk.

9:30

Za + Jana i ++ z jego rodziny oraz + Jacka i ++ z jego rodziny.

11:00

Za ++ rodziców Franciszkę i Alfonsa Sowa.

12:15

W intencji Krzysztofa Górnego z podziękowaniem za 40 lat życia, z prośbą o potrzebne dary Ducha Świętego w realizacji powołania męża i ojca oraz o błogosławieństwo Boże dla dziecka rocznego Stanisława Górnego.

15:00

W intencji dzieci ochrzczonych i rocznych, ich rodziców i chrzestnych.

17:00

W intencji Kacpra z okazji 18 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

Poniedziałek 28 listopada 2022

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

8:00

Za ++ rodziców Michała i Małgorzatę + 3 siostry, + 3 braci, pokrewieństwo z rodziny Boryków i Smutków oraz + Romana Wojciechowskiego.

Za + Eugeniusz Kondla od rodziny Grzywa i Buhłak.

Za + Rudolfa Holeczek

Wtorek 29 listopada 2022

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

8:00

Za + Helenę Matyasik w 4 rocznicę śmierci.

18:30

W intencji Grzegorza z okazji 40 urodzin, z prosbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

W intencji rodzin: Cebulskich, Gutowskich, Kosyrczyków i Kozakiewiczów z prośbąo błogosławieństwo Boże dla żyjących i życzie wieczne dla zmarłych.

Środa 30 listopada 2022

święto św. Andrzeja, apostoła

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

18:30

W intencji Justyny z okazji 40 urodzin, z prosbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Czwartek 1 grudnia 2022

św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa

8:00

O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

18:30

Za ++ Stanisława i Marię Bartczak.

Za + Krzysztofa od brata Tomka z rodziną.

Piątek 2 grudnia 2022

bł. Rafała Chylińskiego, kapłana; bł. Jana Rusbroch, kapłana; bł. Karola de Foucauld, kapłana; św. Blanki Kastylijskiej; bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

8:00

W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18:30

Za ++ rodziców Anielę i Jerzego Włosik, ++ teściów Stefanię i Zygmunta Nowackich, ++ z rodziny Roj, Włosik i Nowacki.

Za + Artura Porębę w I rocznicę śmierci.

Sobota 3 grudnia 2022

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6:30

O opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi dla Bronisława.

8:00

W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi od Żywego Różańca.

18:30

Za + męża Rudolfa Kotasa w 5 rocznicę śmierci, jego + rodziców Gertrudę i Teodora Kotas i brata Antoniego.

Za ++ rodziców Annę, Hildegardę i Wilhelma Koperniok i siostrę Marię, Joanne i ++ Helmuta i Edwarda.

Niedziela 4 grudnia 2022 II Niedziela Adwentu

św. Barbary, dziewicy i męczennicy; św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła; bł. Archanioła Canetoli, kapłana; bł. Piotra ze Sieny, tercjarza; bł. Adolfa Kolpinga, kapłana; św. Jana Calabri, kapłana

8:00

Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem św. Barbary, w intencji wszystkich górników z naszej parafii, ich rodzin oraz ++ górników.

9:30

Za + mamę Helenę Kasza w 17 rocznicę śmierci i + tatę Adama Kasza w 2 rocznicę śmierci.

Za + Kazimierza Ferensa w 8 rocznicę śmierci.

11:00

Za + tatę Stefana Węgrzyńskiego w 13 rocznicę śmierci.

12:15

Za + Leonarda Rek w 10 rocznicę śmierci od żony z rodziną.

17:00

Za + Franciszka Zaczyk w 2 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.