INTENCJE MSZY ŚW. 22/11/2020 - 29/11/2020

Niedziela 22 listopada 2020 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

6:30

Za + Józefa Zawiła i żonę Gabrielę od brata Jana z rodziną.

8:00

Za + Stanisława Skwarczek w 14 rocznicę śmierci.

Za + Rudolfa Gepfert w 9 rocznicę śmierci.

9:30

Za + rodziców Franciszkę i Alfonsa Sowa + męża Henryka Osysek oraz ++ dziadków.

11:00

Dziękczynna z okazji 55 rocznicy ślubu Anny i Rudolfa Holeczek do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy za opiekę i odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla całej rodziny. (Te Deum)

12:15

Dziękczynna z okazji 20 lecia powstania chóru Lutnia oraz święta patronalnego z podziękowaniem za Opatrzność Bożą z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo dla członków chóru i ich rodzin.

17:00

Za + Zofię Orzeł w 12 rocznicę śmierci i + męża Ernesta.

Poniedziałek 23 listopada 2020

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

8:00

Do Miłosierdzia Bożego za + Janinę Hampel w 5 rocznicę śmierci oraz + Sonię Kozioł w 2 rocznicę śmierci ++ z rodzin Hampel i Kozioł.

Za + Martę Ślęzak i ++ z rodziny Michalskich

Za + Kazimierza Foltyńskiego w 30 dzień po śmierci.

Wtorek 24 listopada 2020

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

6:30

Za ++ Gabrielę i Józefa Zawiła od brata Romana z rodziną.

Za + Stanisław Florek (greg)

8:00

Za + Rozalię i Michała Pawelec + + Aniele, Bronisława i Tadeusza , Marię , Krzysztofa Pawelec.

18:30

Za + Gerarda Mielcarz o spokój duszy, od dyspozytorów pogotowia ratunkowego w Katowicach.

Środa 25 listopada 2020

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

18:30

Za ++ Krystynę i Mirosława Kopiec i ++ rodziców z obu stron.

Za + Andrzeja Budnik od sąsiadów z ul. Roździeńskiego 100 z II i VII piętra.

Czwartek 26 listopada 2020

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

6:30

Za + Józefa Zawiła od kuzyna Władysława.

8:00

Za ++ rodziców Łucję i Karola Czyż, ++ teścia Franciszka, ++ z rodzin Czyż i Tomaszczyk.

18:30

Dziękczynna z okazji urodzin księdza Wojciecha Waszczaka.

Piątek 27 listopada 2020

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

8:00

Za dusze ś.p. Marii, Bolesława, Henryka i Janiny Barańskich.

Za dusze ś.p. Józefy Wawrzyna, Pawła Bula i Otylię Bula.

18:30

Za ++ Amelię i Aleksandra Perkosz i ++ z rodziny.

Za + Alfredę Relich , msza ofiarowana od męża i dzieci z rodzinami.

Sobota 28 listopada 2020

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

8:00

Za + Małgorzatę Tetzel od sąsiadów.

18:30

Za + męża Henryka Wyciślok w 2 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

Za + Kazimierza Ferensa w 6 rocznicę śmierci.

Niedziela 29 listopada 2020 I Niedziela Adwentu

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

8:00

Za + Kazimierza Foltyńskiego od Patrycji i Michała Czarneckich wraz z dziećmi.

9:30

Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Anny i Adama, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Opatrzności Bożej dla jubilatów i całej rodziny ( Te Deum)

11:00

Dziękczynna z okazji urodzin syna Stanisława Staroń, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o opiekę Opatrzności Bożej i Aniołów Stróżów dla całej rodziny.

W intencji pracowników spółki Tramwaje Śląskie S.a, emerytów i rencistów oraz ++ pracowników Tramwaje Śląskie S.A.

12:15

Dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Krystyny i Andrzeja Klaczkowskich, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Opatrzności Bożej dla jubilatów i całej rodziny. ( Te Deum )

15:00

W intencji dzieci ochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych.

17:00

Za + Ewę Kołomańską od syna z rodziną i od rodziny Zagrodników.