INTENCJE MSZY ŚW. 23/01/2022 - 30/01/2022

Niedziela 23 stycznia 2022 III Niedziela Zwykła

św. Ildefonsa, biskupa; bł. Wincentego Lewoniuk i Towarzyszy, męczenników z Pratulina; bł. Henryka Suzo; bł. Mikołaja Grossa, męczennika

6:30

Za ++ Stefanię Gebauer, Romana Orłuta i za ++ z rodziny Dubarskich.

Za + ks. Marka Antosza (greg)

Za + Zdzisława Bielaka w 15 rocznicę śmierci od dzieci, wnuków i prawnuka.

9:30

Za + Erwina Sówkę w I rocznicę śmierci i za ++ z rodziny.

11:00

Do Opatrzności Bożej, Matki Boskiej Częstochowskiej, z prośbą o opiekę nad wnuczkami Małgosią i Martynką oraz wnukiem Wiktorem z okazji urodzin i o zdrowie babci Ani z okazji urodzin.

12:15

Dziękczynna, w podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia w intencji Joanny Brajlich z okazji 80 urodzin oraz dla prawnuków Kuby i Piotra z okazji urodzin, z prośbą o opiekę Aniołów Stróżów. /Te Deum/

17:00

Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i wstawienncitwo Najświętszej Maryi Panny, z okazji 40 urodzin Jakuba oraz o błogosławieństwo Boże dla jego rodziny.

Poniedziałek 24 stycznia 2022

Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki

6:30

Za + Dominika Ressel w 4 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego.

18:30

Za + brata Czesława Kanię i ++ dziadków Józefę i Marcin.

Wtorek 25 stycznia 2022

święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

8:00

W intencji Joanny i jej rodziny, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w Nowym Roku.

18:30

Za + żonę Marię Haberla ++ rodziców z obu stron, + brata Ludwika i + bratową Janinę i ++ z rodziny.

Środa 26 stycznia 2022

Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa; św. Pauli; św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów

8:00

Dziękczynna w intencji Piotra Gepfert z okazji urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

18:30

Za + żonę Barbarę Pieńkos i + teściową Elżbietę.

Czwartek 27 stycznia 2022

Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; św. Henryka de Ossó y Cervelló

6:30

Za + Jana Bryl od Beaty i Wojciecha Wąsowiczór z Zakopanego.

18:30

Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Dionizego i Macieja, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

Dziękczynna z podziękowaniem za odberane łaski, z okazji 70 urodzin Ewy, z prośbą o dalszą opiekę Opatrzności Bożej i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. /Te Deum/

Piątek 28 stycznia 2022

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

6:30

Dziękczynna w intencji rodzin: Cebulskich, Gutowskich, Kosyrczyków i Kozakiewiczów z prośbąo błogosławieństwo Boże dla żyjących i życzie wieczne dla zmarłych.

18:30

Za + Stanisława Mackiewicz.

Za + Mateusza Buczak o radość życia wiecznego.

Sobota 29 stycznia 2022

bł. Bolesławy Lament, dziewicy; św. Józefa Freinademetza, kapłana; św. Anieli Merici, dziewicy; bł. Archanieli Girlani, dziewicy; św. Walerego, biskupa; św. Sulpicjusza Sewera, biskupa

6:30

O zdrowie dla Barbary Holeczek.

Za + Teresę Grabowską.

Za + ojca Henryka Motyl w 30 dzień po śmierci.

Niedziela 30 stycznia 2022 IV Niedziela Zwykła

św. Hiacynty, dziewicy; św. Teofila, męczennika; bł. Bronisława Markiewicza, kapłana

6:30

Dziękczynna w intencji Sabiny z okazji urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

8:00

Za + Stanisławę Binus w 2 rocznicę śmierci + córkę Ilonę Żmija ++ z rodziny.

9:30

Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Jana Kadele w rocznicę śmierci i + żonę Marię.

11:00

Dziękczynna, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Bogdany z okazji urodzin.

12:15

Za + Irenę Olesińską.

15:00

W intencji dzieci ochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych.

17:00

Za + Apolonię Szabo - Kaszta od szwagierki z rodzinami.