Kolęda 2022/2023

(zaczynamy od góry, od najwyższego numeru)

Sobota, 26.11.2022, godz.: 14.00
ul. Boh. Monte Cassino 26, 24, 22
ul. Boh. Monte Cassino 20, 18, 16
ul. Boh. Monte Cassino 14, 12, 10
ul. Boh. Monte Cassino 8, 6b, 6a, 6

Niedziela, 27.11.2022, godz.: 14.00
ul. Boh. Monte Cassino 2 f, 2e
ul. Boh. Monte Cassino 2i, 2h, 2g,
ul. 1 Maja 93 a, b, c oraz ul. Boh. Monte Cassino 2c, 2a

Piątek, 02.12.2022, godz.: 16.00
ul. Boh. Monte Cassino 1 (XI – VII)
ul. Boh. Monte Cassino 1 (VI – parter)

Sobota, 03.12.2022, godz.: 14.00
ul. Boh. Monte Cassino 3 (XI – VI)
ul. Boh. Monte Cassino 3 (V – parter)
ul. Boh. Monte Cassino 5 (XI – VI)
ul. Boh. Monte Cassino 5 (V – parter)

Niedziela, 04.12.2022, godz.: 14.00
ul. Szeroka 19, 17, ul. Marcinkowskiego 11
ul. Szeroka 48, 21, 23, 25
ul. 1 Maja 61, 59 oraz ul. Waleriana 2 – 12, 9

Piątek, 09.12.2022, godz.: 16.00
ul. Cynkowa 12, 14, 16, 18
ul. Cynkowa 30 – 28 oraz ul. Niedurnego 5, 7, 8, 10

Sobota, 10.12.2022, godz.: 14.00
ul. Niedurnego 2, 4, 6, 6a, 6b
al. Roździeńskiego100 (XXIV-XVII)
al. Roździeńskiego 100 (XVI-IX)
al. Roździeńskiego 100 (VIII-I)

Niedziela, 11.12.2022, godz.: 14.00
al. Roździeńskiego 98 (XXIV-XVII)
al. Roździeńskiego 98 (XVI-IX)
al. Roździeńskiego 98 (VIII-I)

Piątek, 16.12.2022, godz.: 16.00
al. Roździeńskiego 88 (XXIV-XVII)
al. Roździeńskiego 88 (XVI-IX)
al. Roździeńskiego 88 (VIII-II)

Sobota, 17.12.2022, godz.: 14.00
al. Roździeńskiego 90 (XXIV-XVII)
al. Roździeńskiego 90 (XVI-IX)
al. Roździeńskiego 90 (VIII-II)

Niedziela, 18.12.2022, godz.: 14.00
al. Roździeńskiego 96 (XXIV-XVII)
al. Roździeńskiego 96 (XVI-IX)
al. Roździeńskiego 96 (VIII-II)

Wtorek, 27.12.2022, godz.: 16.00
ul. Łączna 1a, 1
ul. Łączna 4, 2
ul. Łączna 5, 3

Środa, 28.12.2022, godz.: 16.00
ul. Chromika 5 – 25
ul. Chromika 11a, b, c, d
ul. Żółkiewskiego, ul. Racławicka 1, 3, 5, 10 – 2

Czwartek, 29.12.2022, godz.: 16.00
ul. Racławicka 13, 11, 9
ul. Hałubki 8, 6, 6a, 8a
ul. Hałubki 2, 2a
ul. Hałubki 1, 5, 7, 9, 11 oraz ul. Hałubki 4, 4a, 4b

Piątek, 30.12.2022, godz.: 16.00
ul. Piaskowa 4
ul. Piaskowa 6a, 6 oraz ul. Staszica 3
ul. Długa i ul. Reja
ul. Bogucicka 1-6, ul. Czecha

Poniedziałek, 02.01.2023, godz.: 16.00
ul. Floriana 4, 2 oraz ul. 1 Maja 28 – 24
ul. Floriana 5, 3, 1 oraz ul. 1 Maja 30-36
ul. Łokietka 1 – 4 oraz ul. Czarnieckiego 8, 6, 4, 2
ul. Karola oraz ul. Czarnieckiego 1, 3, 9, 11, 13

Wtorek, 03.01.2023, godz.: 16.00
ul. 1 Maja 36 – 48, 48a, b
ul. Paderewskiego 2, 4, 3, 1 oraz ul. 1 Maja 22 – 2
ul. Nad Potokiem oraz ul. 1 Maja 49 – 53, 53 d, e

Środa, 04.01.2023, godz.: 16.00
ul. 1 Maja 39 – 7 i ul. Miarki
ul. 1 Maja 110a i 110
ul. 1 Maja 108

Czwartek, 05.01.2023, godz.: 16.00
ul. 1 Maja 128a, 130 b, a, 130, 132, 132a, 134
ul. 1 Maja 131 – 117 i ul. 1 Maja 97, 95
ul. 1 Maja 146 i 144
ul. 1 Maja 126 oraz 112

Piątek, 06.01.2023, godz.: 14.00
ul. 1 Maja 92 – 106
ul. 1 Maja 114c oraz 118b
ul. 1 Maja 124 i 122
ul. 1 Maja 154, 156d, c, b, a, 156

Sobota, 07.01.2023, godz.: 14.00
ul. 1 Maja 162 d, c, b, a,
ul. 1 Maja 162 f, g, h, i oraz 158d
ul. 1 Maja 150 i 148

Niedziela, 08.01.2023, godz.: 14.00
ul. Marcinkowskiego 2b, 2a
ul. Marcinkowskiego 4b, 4a
ul. Marcinkowskiego 6b, 6a

Poniedziałek, 09.01.2023, godz.: 16.00
ul. Saint Etienne 2, 2a, 3, 3a
ul. Saint Etienne 5a, 5, 4a, 4
ul. Saint Etienne 7a, 7, 6a, 6

Wtorek, 10.01.2023, godz.: 16.00
ul. Saint Etienne 9, 9a
ul. Saint Etienne 11a, 11
ul. Saint Etienne 13a, 13
ul. Saint Etienne 15a, 15

UWAGA !

  1. PRZYJMUJĄCYCH ODWIEDZINY PROSIMY O POZOSTAWIENIE W DRZWIACH INFORMACJI NA KARTCE LUB UCHYLENIE DRZWI.
  2. Mimo braku obostrzeń, prosimy o roztropne podjęcie decyzji o przyjęciu kolędy.
  3. Ofiary składane w tym roku będą przeznaczone na opał i energię elektryczną.


Msze św. z błogosławieństwem:

Sobota, 14.01.2023 o 18.30 MSZA ŚW. Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM RODZIN.