Seminarium Odnowy Wiary

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich Parafian, a także wszystkie chętne osoby dorosłe spoza naszej parafii, do uczestnictwa w Seminarium Odnowy Wiary, które będzie się odbywać w naszym kościele w terminie od 5.03.2023 do 28.05.2023, w niedziele, w godzinach od 18:00 do 20:00.

SOW to wyjątkowa forma rekolekcji opartych na Słowie Bożym, która pomaga uczestnikowi odnowić osobistą relację z Bogiem, na nowo ożywić i pogłębić życie duchowe, jak również poszerzyć wiedzę na temat najważniejszych zagadnień związanych z wiarą. Na SOW składają się cotygodniowe spotkania w kościele obejmujące ciekawą konferencję tematyczną, spotkania w grupach i wspólną modlitwę oraz codzienne samodzielne rozważanie fragmentów Pisma Świętego przy pomocy specjalnego notatnika, który otrzymuje każdy uczestnik.

Dlaczego warto wziąć udział w SOW? Przede wszystkim osobisty kontakt ze Słowem Bożym ma moc zdziałać w nas wiele dobrego. Ponadto zaprosiliśmy doświadczonych mówców, którzy na co dzień żyją Słowem Bożym i którzy przypomną nam i przybliżą konkretne prawdy wynikające z Dobrej Nowiny, jaką otrzymaliśmy w słowach Pisma Świętego. Świadectwo drugiej osoby rozszerza nasze spojrzenie na przeczytane Słowo, a modlitwa ugruntowuje naszą więź z Bogiem i wspólnotą. Dlatego gorąco zachęcamy do podjęcia tego wyzwania.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie: https://sow.parafiazawodzie.pl/ oraz w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Opublikowano w Bez kategorii, Strona Główna.