Odwiedziny Duszpasterskie 2021/2022

Informujemy już dzisiaj, że są możliwe do przeprowadzenia w tym roku odwiedziny duszpasterskie. Obowiązują jednak wymogi sanitarne (maseczka, dystans, dezynfekcja). W związku z tym, jeśli ktoś chce przyjąć księdza w swoim mieszkaniu, musi się zadeklarować w najbliższym czasie.
Ramowy plan „kolędy” znajduje się w gablocie. Są też wydrukowane ulotki. Należy zadzwonić do kancelarii w godzinach urzędowania i podać ulicę oraz nr mieszkania, zgodnie z podanym harmonogramem. Można też złożyć kartkę z danymi w zakrystii lub skorzystać z poniższego formularza. Zachęcamy do tego zwłaszcza nowych parafian lub tych, którzy chcą poświęcić mieszkanie.

W dniu odwiedzin prosimy oczekiwać księdza i jednej osoby ze służby liturgicznej od wyznaczonej godziny, ponieważ nie wiemy ile rodzin będzie zapisanych. Ksiądz nie może wchodzić do mieszkania rodziny, która się wcześniej nie zgłosiła.

Prosimy o zapisanie się do czwartku 25 listopada.

Pozostałe rodziny zachęcamy do udziału we Mszach św. wieczornych w wyznaczone soboty. Tak jak w ubiegłym roku, będziemy rozdawać wodę święconą, kredę i obrazki kolędowe.

Zapisy na odwiedziny duszpasterskie

Opublikowano w Strona Główna.