PIELGRZYMKA W BIESZCZADY

TERMIN: 08.10 do 10.10.2021.

I DZIEŃ – 08.10.2021

7.30 – msza święta w kościele.
8.00 – wyjazd z Katowic. Przejazd do Skansenu Karpacka Troja – zwiedzanie. Następnie zwiedzanie Krosna z przewodnikiem. Przyjazd do hotelu w pobliżu Soliny, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ – 09.10.2021

8.00 – śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę Małą Obwodnicą Bieszczadzką: przejazd trasą Czarna (zwiedzanie cerkwi), Rajskie, Polana, wzdłuż Zalewu Solińskiego, Bukowiec, Wołkowyję, Polańczyk do Soliny. Następnie przejazd do Sanoka – zwiedzanie miasteczka galicyjskiego w Muzeum Budownictwa Ludowego, Zamek Królewski i wieża widokowa z panorama na Dolinę Sanu. Powrót do miejsca zakwaterowania, uroczysta obiadokolacja w formie rautu, nocleg.

III DZIEŃ – 10.10.2021

9.00 – 10.00 – śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Ustrzyk Dolnych – nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Jasieniu – msza święta. Następnie przejazd do Tarnowa – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, obiad w Tarnowie. Powrót do Katowic w godzinach wieczornych.

CENA : 670 zł (min. 40 osób) 690 zł (min. 35 osób) 730 zł (min. 30 osób)

CENA ZAWIERA:

• przejazd autokarem lux
• 2 noclegi w MW Tarnica w Solinie – www.tarnicasolina.pl
• 2 śniadania, 1 obiad, 1 kolacja standard
• 1 kolacja uroczysta w formie rautu
• opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:

– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i opłat za lokalnych przewodników – ok. 100 zł/osoba

Opublikowano w Pielgrzymki.