SZLAKIEM KRESÓW RZECZYPOSPOLITEJ

TERMIN: 28.05 – 03.06.2021

I DZIEŃ – 28.05.21

6.00 – msza święta w Kościele na Zawodziu.
6.30 – wyjazd z Katowic. Przyjazd do Augustowa – rejs statkiem po Kanale Augustowskim, czas wolny. Obiadokolacja w Polsce. Przejazd na nocleg do hotelu w Mariampol na Litwie.

II DZIEŃ – 29.05.21

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na Łotwę do Rygi. W drodze wizyta w Pałacu Rundale – perła łotewskiego baroku.  Przyjazd do Rygi – zwiedzanie stolicy Łotwy z polskojęzycznym przewodnikiem:  dzielnica kamienic w stylu secesyjnym wpisana na listę UNESCO. Spacer po Starówce: Zamek, kościół polski Matki Boskiej Bolesnej, katedra katolicka i kamienica Trzej Bracia, domy Gildii, dawny klasztor dominikański, Ratusz i Dom Bractwa Czarnogłowych. Kolacja. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

III DZIEŃ – 30.06.21

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie: Sigulda – Turaida – Kieś z lokalnym przewodnikiem. Przyjazd do hotelu w Tallinie w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ – 31.05.21

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Tallina z lokalnym przewodnikiem. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Jurmala, nad samym Bałtykiem.

V DZIEŃ – 01.06.21

Śniadanie w hotelu. Pobyt wypoczynkowy w Jurmala. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

VI DZIEŃ – 02.06.21

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Wilna. W drodzePrzyjazd do Wilna – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem – CMENTARZ ROSSA – z kwaterą wojskową i grobem matki Piłsudskiego, OSTRA BRAMA z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej oraz DOM ADAMA MICKIEWICZA, UNIWERSYTET im. STEFANA BATOREGO, barokowy KOŚCIÓŁ ŚW. PIOTRA i PAWŁA. Zakwaterowanie w hotelu w Wilnie, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ – 03.06.21

Śniadanie w hotelu. Kontynuacja zwiedzania stolicy Litwy. Przyjazd do Katowic w godzinach wieczornych.

CENA : 1520 zł (min. 45 osób)    1570 zł (min. 40 osób)  1650 zł (min. 35 osób)

Harmonogram wpłat:
 
– 500 zł od osoby do dnia 15.03.2021
– pozostała kwota do dnia 20.05.2021

CENA ZAWIERA:
• przejazd autokarem lux na trasie wyznaczonej w programie
• 1 nocleg w hotelu*** w Mariampol, 1 nocleg w hotelu**** w samym centrum Rygi, 1 nocleg w hotelu** w Tallinie, 2 noclegi w hotelu*** w Jurmala nad Bałtykiem, 1 nocleg w hotelu*** w Wilnie (w pokojach 2,3 – os.)
• wyżywienie – 6 śniadań, 6 obiadokolacji
• ubezpieczenie KL, NW, bagaż
• opieka pilota.

CENA NIE ZAWIERA:
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz lokalni przewodnicy – ok. 60-90 Euro/osoba

UWAGI:
1. PROGRAM JEST RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
2. MOŻLIWOŚĆ WYKUPU UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI – OK. 3 % KOSZTÓW IMPREZY.
3. POWYŻSZY PROGRAM JEST AUTORSKIM PROGRAMEM AGENCJI TURYSTYCZNEJ „JARKAL” . KOPIOWANIE, PRZEKAZYWANIE OSOBOM TRZECIM I WYKORZYSTYWANIE PROGRAMU BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA JEST ZABRONIONE.

Opublikowano w Pielgrzymki.