Zadeklaruj modlitwę

OAZA RODZIN

ZAPRASZA DO PODJĘCIA MODLITWY W INTENCJI MAŁŻEŃSTW ZAGROŻONYCH ROZBICIEM.

MOŻE JĄ PODJĄĆ KAŻDY WIERNY.

W obliczu bardzo dużej ilości małżeństw rozwodzących się, żyjących w stanie głębokiego kryzysu relacji małżeńskich i zagrożonych zniszczeniem nierozerwalności swojego związku, powstała inicjatywa wzmożonego wołania do Boga o pomoc.
Trudno samemu o własnych siłach stanąć w obronie małżeństwa zagrożonego rozpadem. Krucjata ma nas zjednoczyć w modlitwie w intencji małżeństw zagrożonych rozbiciem.
Chcemy zaproponować zadeklarowanie się indywidualnie lub jako małżeństwo, że przez określony czas – pół roku- będziemy codziennie odmawiać modlitwę (dziesiątka różańca i modlitwa krucjaty) w intencji małżeństw zagrożonych rozpadem. Modlić może się każdy; małżonkowie pragnący wspierać, a często ratować swoje związki; rodzice małżonków; znajomi; a także dzieci – młodzi ludzie chcący podjąć modlitwę w intencji małżeństwa swoich rodziców. Można podjąć tę inicjatywę bez określania w intencji jakiego małżeństwa, oddając modlitwę Bogu z nadzieją, że On obdaruje łaską wsparcia takie małżeństwo, które w tym momencie najbardziej tego potrzebuje.
Przystępujący do niej wierny podpisuje deklarację, zobowiązując się do codziennej modlitwy w ciągu 6 miesięcy, w intencji jednego zagrożonego małżeństwa.

Uroczyste złożenie deklaracji odbędzie się w czasie Mszy św. o godzinie 11.00 w dniu 24.02.2013 r.

Deklaracje przystąpienia do modlitwy będą dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła, w niedzielę po każdej Mszy świętej.

Deklarację można także pobrać, klikając w poniższy link: