1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Zadeklaruj modlitwę

OAZA RODZIN

ZAPRASZA DO PODJĘCIA MODLITWY W INTENCJI MAŁŻEŃSTW ZAGROŻONYCH ROZBICIEM.

MOŻE JĄ PODJĄĆ KAŻDY WIERNY.

W obliczu bardzo dużej ilości małżeństw rozwodzących się, żyjących w stanie głębokiego kryzysu relacji małżeńskich i zagrożonych zniszczeniem nierozerwalności swojego związku, powstała inicjatywa wzmożonego wołania do Boga o pomoc.
Trudno samemu o własnych siłach stanąć w obronie małżeństwa zagrożonego rozpadem. Krucjata ma nas zjednoczyć w modlitwie w intencji małżeństw zagrożonych rozbiciem.
Chcemy zaproponować zadeklarowanie się indywidualnie lub jako małżeństwo, że przez określony czas – pół roku- będziemy codziennie odmawiać modlitwę (dziesiątka różańca i modlitwa krucjaty) w intencji małżeństw zagrożonych rozpadem. Modlić może się każdy; małżonkowie pragnący wspierać, a często ratować swoje związki; rodzice małżonków; znajomi; a także dzieci – młodzi ludzie chcący podjąć modlitwę w intencji małżeństwa swoich rodziców. Można podjąć tę inicjatywę bez określania w intencji jakiego małżeństwa, oddając modlitwę Bogu z nadzieją, że On obdaruje łaską wsparcia takie małżeństwo, które w tym momencie najbardziej tego potrzebuje.
Przystępujący do niej wierny podpisuje deklarację, zobowiązując się do codziennej modlitwy w ciągu 6 miesięcy, w intencji jednego zagrożonego małżeństwa.

Uroczyste złożenie deklaracji odbędzie się w czasie Mszy św. o godzinie 11.00 w dniu 24.02.2013 r.

Deklaracje przystąpienia do modlitwy będą dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła, w niedzielę po każdej Mszy świętej.

Deklarację można także pobrać, klikając w poniższy link:

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna w godzinach:

WTOREK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

CZWARTEK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

PIĄTEK
16.00-19.00

Msze święte

W TYGODNIU
6.30*, 7.30*, 8.00, 17.00*, 18.30, 19.00*

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15*, 17.00, 19.00*

*PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

logo top

logo synod zolte

 

 

logo modlitwa w drodze

 

 

modlitwa-1

modlitwa 2 r milosierdzia

modlitwa-4

modlitwa-4-kch