1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Previous
Next

Kolęda 2018/2019

Odwiedziny Duszpasterskie – TERMINY
(w blokach zaczynamy od dołu, od pierwszego mieszkania)

Ofiary składane w czasie kolędy zostaną przeznaczone na wymianę okien i remont łazienek w domu katechetycznym.


Sobota, 01.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Bohaterów Monte Cassino 2e, 2f, 24, 26
2. ul. Bohaterów Monte Cassino 2g, 2h, 2i oraz 22
3. ul. Bohaterów Monte Cassino 20, 18

Niedziela, 02.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Bohaterów Monte Cassino 8, 6, 6a, 6b
2. ul. Bohaterów Monte Cassino 12, 10
3. ul. Bohaterów Monte Cassino 16, 14

Sobota, 08.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Bohaterów Monte Cassino 5 (VI – XI)
2. ul. Bohaterów Monte Cassino 5 (parter - V)
3. ul. Bohaterów Monte Cassino 3 (VI – XI)
4. ul. Bohaterów Monte Cassino 3 (parter - V)

Niedziela, 09.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Bohaterów Monte Cassino 1 (VII - XI)
2. ul. Bohaterów Monte Cassino 1 (parter - VI)
3. ul. Waleriana 9, 12 – 2

Sobota, 15.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Bohaterów Monte Cassino 2a, 2c, oraz 1 Maja 93 c, b, a
2. ul. Hałubki 2a, 2                    
3. ul. Hałubki 11, 9, 7, 5, 1  oraz ul. 1 Maja 61 i 59        
4. ul. Hałubki 8a, 6a, 6, 8

Niedziela, 16.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Hałubki 4b, 4a, 4    
2. ul. Piaskowa 4
3. Staszica 3, ul. Piaskowa 6, 6a

Czwartek, 27.12.2018, godz.: 16.00
1. ul. Chromika 25 - 5
2. ul. Chromika 11d, c, b, a
3. ul. Łączna 1                    
4. ul. Łączna 1a

Piątek, 28.12.2018, godz.: 16.00
1. ul. Łączna 2
2. ul. Łączna 3                    
3. ul. Łączna 4                
4. ul. Łączna 5

Sobota, 29.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Saint Etienne 6a, 6
2. ul. Saint Etienne 3a,3, 2a, 2
3. ul. Saint Etienne 4a, 4, 5a, 5,
4. ul. Saint Etienne 7a, 7, 9a, 9

Niedziela, 30.12.2018, godz.: 14.00
1. ul. Marcinkowskiego 2a, 2b
2. ul. Marcinkowskiego 4a, 4b
3. ul. Marcinkowskiego 6a, 6b

Środa, 02.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Saint Etienne 11, 11a
2. ul. Saint Etienne 13, 13a
3. ul. Saint Etienne 15, 15a

Czwartek, 03.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Niedurnego 6b, 6a, 6, 4, 2
2. ul. Niedurnego 10, 8, 7, 5 oraz ul. Cynkowa 30 – 28  
3. ul. Cynkowa 18, 16, 14, 12

Piątek, 04.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Racławicka 9, 5, 3, 1 oraz ul. Racławicka 2 – 10            
2. ul. Racławicka 13, 11 oraz Żółkiewskiego

Sobota, 05.01.2019, godz.: 14.00
1. ul. Roździeńskiego 100 ( XIX – XXIV)        
2. ul. Roździeńskiego 100 ( XIII - XVIII)
3. ul. Roździeńskiego 100 (VII - XII)        
4. ul. Roździeńskiego 100 (I - VI)

Niedziela, 06.01.2019, godz.: 14.00
1. ul. Roździeńskiego 98 ( XIX – XXIV)        
2. ul. Roździeńskiego 98 ( XIII - XVIII)

Poniedziałek, 07.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Roździeńskiego 98 (VII - XII)    
2. ul. Roździeńskiego 98 (I - VI)

Wtorek, 08.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Roździeńskiego 96 ( XIX – XXIV)    
2. ul. Roździeńskiego 96 ( XIII - XVIII)
3. ul. Roździeńskiego 96 (VII - XII)        

Środa, 09.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Roździeńskiego 96 (II - VI)
2. ul. Roździeńskiego 90 ( XIX – XXIV)
3. ul. Roździeńskiego 90 ( XIII - XVIII)

Czwartek, 10.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Roździeńskiego 90 (VII - XII)    
2. ul. Roździeńskiego 90 (II - VI)
3. ul. Roździeńskiego 88 ( XIX – XXIV)        

Piątek, 11.01.2019, godz.: 16.00    
1. ul. Roździeńskiego 88 ( XIII - XVIII)
2. ul. Roździeńskiego 88 (VII - XII)        
3. ul. Roździeńskiego 88 (II - VI)

Sobota, 12.01.2019, godz.: 14.00
1. ul. 158d oraz 1 Maja 162 i, h, g, f     
2. ul. 1 Maja 148 oraz 150     
3. ul. 1 Maja 122 oraz 124
4. ul. 1 Maja 108  

Niedziela, 13.01.2019, godz.: 14.00
1. ul. 1 Maja 162 a, b, c, d
2. ul. 1 Maja 144 oraz 146
3. ul. 1 Maja 118b oraz 114c

Poniedziałek, 14.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. 1 Maja 134, 132a, 132, 130b, 130a, 128a        
2. ul. 1 Maja 53 e, d, 53 – 49 oraz Nad Potokiem

Wtorek, 15.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. 1 Maja 156 a, b, c, d oraz 154                 
2. ul. Reja i ul. Długa                    
3. ul. 1 Maja 106 - 92

Środa, 16.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. 1 Maja 117 - 131            
2. ul. 1 Maja 112 oraz 126
3. ul. Miarki i ul. 1 Maja 39 – 7

Czwartek, 17.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. 1 Maja 110  i 110a                
2. ul. 1 Maja 95, 97
3. ul. Czecha oraz Bogucicka 6 -1, 1a    

Piątek, 18.01.2019, godz.: 16.00
1. ul. Maja 28 – 24  oraz ul. Floriana 2, 4  
2. ul. Czarnieckiego 1, 3, 9, 11, 13 oraz ul. Karola
3. ul. Szeroka 25, 23, 21, 48,

Sobota, 19.01.2019, godz.: 14.00
1. ul. 1 Maja 48 b, a, 48 - 36
2. ul. 1 Maja 2 – 22 oraz ul. Paderewskiego 1, 3, 4, 2
3. ul. Czarnieckiego 8, 6, 4, 2  oraz ul. Łokietka 4 – 1,
4. ul. 1 Maja 34 – 30 oraz ul. Floriana 1, 3, 5  

Niedziela, 20.01.2019, godz.: 14.00
KOLĘDA DODATKOWA   

 

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna w godzinach:

WTOREK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

CZWARTEK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

PIĄTEK
16.00-19.00

Msze święte

W TYGODNIU
6.30*, 7.30*, 8.00, 17.00*, 18.30, 19.00*

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15*, 17.00, 19.00*

*PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

logo top

logo synod zolte

 

 

logo modlitwa w drodze

 

 

modlitwa-1

modlitwa 2 r milosierdzia

modlitwa-4

modlitwa-3